Temagudstjänst 11 Oktober- webbsändning

Temagudstjänst 11 Oktober- webbsändning

Välkommen att delta i en webbsänd temagudstjänst om gemenskap från Lundhagskyrkan på söndag 11 Oktober kl 11. Jan-Gunnar Wahlén och veckogrupperna medverkar. OBS! Gudstjänsten den 11 oktober kan endast följas på webben. Äventyret kommer inte att ses på plats utan det läggs lite information längre ned i det här inlägget.

Äventyret 11 oktober

Hej, för äventyret den 11 oktober kan du använda dig av filen nedan. Ladda ned den till din dator och starta den därifrån. Kör filen i presentationsläge. (OBS! Du behöver ha PowerPoint (eller något annat program som kan läsa PowerPoint filer) installerad på datorn för att det ska fungera). På slutet hänvisas till en film på YouTube. Den kan du titta på även om du inte har PowerPoint. Länken finns lite längre ned.

Här är filmen på YouTube i slutet av presentationen (om det inte fungerar att starta programmet ovan:

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras.